Наказани потребители

Ivanov

Re: Наказани потребители

Мнение от Ivanov »

velimirov написа: Нед Окт 04, 2020 9:37 pm Колеги приемам наказанието, но понеже е безпрецедентно тежко ми хрумна една идея. Моля помислете върху нея.

1. Наказанието е тежко, защото се случва точно в разгара на най-горещия конфликт в последната година, сблъсъкът няма да продължи много дълго, вероятно 2-3 седмици максимум.

2. Хрумна ми правовата идея за "отложеното наказание", или условна присъда. Аз се задължавам коренно да променя стила и да отразявам само конфликта безпристрастно като споделям факти и от двете страни. Модераторите ми махат едномесечния бан и го заменят с условен, като залога ще е много висок - при нарушение от моя страна на условията - доживотен бан. При изпълнение - възстановяване на пълните права на обикновен член след 1 месец. Струва ми се честно и справедливо.

3. Извинявам се на колегите, които съм обидил или засегнал !

4. Както казах в случай, че отхвърлите предложението, напълно приемам наказанието от 1 месец и ще спазя предупреждението на админа да не се пише от друг профил.
Интересен случай си колега :D
Скоро вам х@й
vassiln

Мнение от vassiln »

velimirov написа: Нед Окт 04, 2020 9:37 pm Колеги приемам наказанието, но понеже е безпрецедентно тежко ми хрумна една идея. Моля помислете върху нея.
...
Недей повече да пишеш от други акаунти. Ако наистина приемаш наказанието, го приеми. А не да хитруваш. Пък ако те сърби клавиатурата - форуми много. Не е казано, че непременно само тук трябва да се изявяваш.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

jacksparrow написа: Сря Окт 07, 2020 12:32 am Абе глупак, никой не е длъжен във форум да благодари на никой, нито държавите и политиците са равни на хората, ама прекаляваши е наглост. Пашол на хуй на чист руски, панимайш?
3 дена за Джак.
Братле сдържай си емоциите.
"Първата жертва на всяка война е истината!"
vassiln

Мнение от vassiln »

Може би тук прозира една слаба страна на "системата Т-72". Делинквентът знае, че ще получи леко наказание.
Дали не е по-добре да има изключения от правилото? Не питам заради Джак, по принцип се чудя.
Eguo

Мнение от Eguo »

Увеличение тяжести наказания для участников любого форума - приносит только негатив для форума в среднесрочной и долгосрочной перспективе.
(за исключением наказания для некоторых случаев специального и повторяющегося троллинга)
3 дня - вполне достаточный срок, чтобы "остыть".
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

vassiln написа: Сря Окт 07, 2020 8:24 am Може би тук прозира една слаба страна на "системата Т-72". Делинквентът знае, че ще получи леко наказание.
Дали не е по-добре да има изключения от правилото? Не питам заради Джак, по принцип се чудя.
Сега получава 3 дена, но благодарение на това наказание, следващото ще е седмица.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Eguo написа: Сря Окт 07, 2020 8:42 am Увеличение тяжести наказания для участников любого форума - приносит только негатив для форума в среднесрочной и долгосрочной перспективе.
(за исключением наказания для некоторых случаев специального и повторяющегося троллинга)
Това е един от начините. Защото така всеки може да знае, какво го очаква ако продължава с обидното си отношение към килегите. Защото акп даваме само по ден-три, това няма никакъв ефект. В крайна сметка, ако един човек постоянно се държи по този начин, защо той трябва да пише във форума?
Между другото ти си на косъм от месечния бан. Много компромиси ти се правеха. Последните пъти, ако твоето отношение, бе към друг, а не към мен, шеше да почиваш за месец.
Но въпреки всичко, макар че и ти си на косъм, и Велимиров има месечен бан, аз мисля, че има градация и при двама ви. Като цяло съм оптимист за напред.
Eguo

Мнение от Eguo »

T-72 написа: Сря Окт 07, 2020 11:19 am
Eguo написа: Сря Окт 07, 2020 8:42 am Увеличение тяжести наказания для участников любого форума - приносит только негатив для форума в среднесрочной и долгосрочной перспективе.
...
Между другото ти си на косъм от месечния бан. ...
ОК.
наверное это будет мой последний бан. (((
Вернуться после этого на форум будет очень трудно.

Тем более срок бана не зависит от тяжести нарушения.
Если честно - я так толком и не понял, за, что ты наложил на меня бан в прошлые разы.

Но нет худо без добра!
Зато у тебя не останется идеологических оппонентов по ситуации в России и в Белоруссии. )))

Так, что твоя методика уничтожения инакомыслия принесет эффект.
Если "дрессировка" не помогает запугать, то поможет просто выдворение с форума.

П.С.
Примите это как мое прощание с форумом.
Заранее, иначе после бана я уже не смогу написать "лебединую песню".
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Уважавай мнението на опонента, не влизай в лични нападки (нещо за което, забравих вече, колко забележки сме ти направили),смятам, че не е толкова трудно.
vassiln

Мнение от vassiln »

Даа, Eguo, имате голяма склонност да категоризирате или характеризирате опонента. Нещо, за което отдавна призовавам да се избягва - вкарва излишно напрежение.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Eguo написа: Чет Окт 08, 2020 10:43 am
...
ОК.

Если честно - я так толком и не понял, за, что ты наложил на меня бан в прошлые разы.

Но нет худо без добра!
Зато у тебя не останется идеологических оппонентов по ситуации в России и в Белоруссии. )))

П.С.
Моя грешка, чака те седмичен. До сега имаш два бана (еднодневен и тридневен).
Eguo

Мнение от Eguo »

T-72 написа: Чет Окт 08, 2020 1:49 pm
Eguo написа: Чет Окт 08, 2020 10:43 am
...
ОК.

Но нет худо без добра!

П.С.
Моя грешка, чака те седмичен. До сега имаш два бана (еднодневен и тридневен).
Понятно.
Ты модератор.
Ты выбираешь метод дрессировки и категоризации - личные нападки или не личные.

Ни на кого я лично не нападал, а лишь общался.
Это ТЫ решил, что я на кого то лично нападал и оскорблял.

Раз ты считаешь , что я не прав - можешь и и мое сегодняшнее утверждение здесь "Ни на кого я лично не нападал, а лишь общался" считать личными нападками и сомнением в твоей объективности. Соответственно заслуживающим бан.

За твои посты Т-72, на другом бы форуме модератор тебе бы давно уже бан постоянный влепил, за то, что посчитал бы твои посты про "протесты в Хабаровске" - просто троллингом. :lol:
vassiln

Мнение от vassiln »

Kramer печели официално предупреждение за омразен език.
kramer написа: Пет Окт 30, 2020 7:49 pm На сърбите майната им, но макетата трябва да влязат в ЕС на коленца, огъзени и целувайки ни ръка. Никви компромиси с тях!
Надявам се, че е сръбнал, и на мен ми се случва.
Ivanov

Мнение от Ivanov »

vassiln написа: Пет Окт 30, 2020 10:55 pm Kramer печели официално предупреждение за омразен език.
kramer написа: Пет Окт 30, 2020 7:49 pm На сърбите майната им, но макетата трябва да влязат в ЕС на коленца, огъзени и целувайки ни ръка. Никви компромиси с тях!
Надявам се, че е сръбнал, и на мен ми се случва.
Добре де ,няма да го кажа така , но съм солидарен с крамер :)
Скоро вам х@й
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Велимиров е наказан за месец.
Аман!
Ivanov

Мнение от Ivanov »

T-72 написа: Пет Фев 05, 2021 10:39 pm Велимиров е наказан за месец.
Аман!
Сега пък какво е направил ?
Скоро вам х@й
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

1-седмица бан за jacksparrow
Причина - обида към модератор!
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Амазонка, Велимров, Zidan, Rogvein ( и не знам колко още превъплащения) е наказан с бан за 3 месеца.
Причини - заяждане с колеги, модератори, спамене, дублиране на теми и т.н
solomon2

Мнение от solomon2 »

Т-72 рядко съм срещал по-абсурдна аргументация. Поне като банваш някого му дай право да си изложи аргументите преди да се правиш на големия шеф.

1. Не съм се заяждал с никого ! Един русомразец започна да се заяжда и да ме нарича жена, ти естесвено се направи на дръж ми шапката. Същият русомразки образ продължи да пуска заядливи шегички, в момента в който му отговорих ти се активира, о каква изненада. Тази пиеска двамата разигравате от сумати време. Русомразецът провокира, получава отговор и се превръща в "жертва", ти се появаваш драматично и обясняваш на целия свят какво заяждане се е случило. Не аз съм започнал конфликта с русомразеца, виж си хронологията, но на теб не ти пука естесвено...Същата схема вие двамцата използвахте, за да изгоните егуо от форума и успяхте. Защо правите тази тъпотия само вие двамата си знаете.

2.Не съм се заяждал с модератори. Вие с Василн съвсем умишлено оставихте една тема мозъната смърт на ЕС, защото бях изпуснал буквичката ч. Трябваше ви точно 10 сек, за да оправите името на заглавието. Понеже се направихте на хитри, съм ви пуснал няколко иронични коментари, о боже колко сте "наранени" и "съсипани". В другия форум ви псуват като каруцари и ви обиждат на майка, а тук сте супер тънкообидни. Както и да е, поредния двоен стандарт във вашата сметка !

3. Не съм спамил. Писал съм по теми, които ме интересуват за ЕС, за Нато и за руското оръжие. Такива нямаше, затова ги създадох. Нямам нищо против да обединиш или слееш или затриеш тема, особено ако наистина се е повтаряла. Това си е твое модераторско право, но да ме обвиняваш в целенасочено и умишлено спамене и създаване на двойни теми е вече наглост характерна за теб. Не съм го правил умишлено, не че ти пука естесвено.

Доминацията на руското оръжие очевидно не се припокрива с руската армия, две различин неща са. Мозъчната смърт на Нато виси от повече от година, с нищо не ти пречеше тази тема, в момента в който почнах да я пълня ти пак изпълзя от модераторската си дупка и почна да се "дразниш". Защо бе юнак балканскки ? Как една година не реагира и когато написах 5 коментара в тази тема изведнъж реши, че темата не става. Виждаш ли какво лицемерие изпълва модераторския ти мандат.

4. Знам, че си дал 70 лв и още някой друг бил дал пари за хостинг. Това си е вашия форум, платили сте си, за да се правите на модератори. Така че спокойно, чао. Обаче не ставаш за модератор, не се държиш коректно с хората, раздаваш личното инфо на потребители на трети страни, въртиш елементарни детски игри с русомразеца против обичайните юзъри тук, за да ги гоните . Викаш дадох 70 лв трябва да се забавлявам. Ами забавлявай се...ЧАО

5. Когато гониш някой го прави аргументирано ! А не само защото нечие мнение не ти харесва, ако си имал забележки за поведението напиши ги предварително, тъпо е да гониш с месеци потребител за нищо. Но на теб не ти пука естесвено, 70 лв си дал не за да модераторстваш, а за да си избиеш коплексите.... Ами успех на теб и на русомразеца, който върти един и също номер срещу всички потребители тук. С твоето любезно съдействие...разбира се.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

solomon2 написа: Чет Юни 10, 2021 3:32 pm Т-72 рядко съм срещал по-абсурдна аргументация. Поне като банваш някого му дай право да си изложи аргументите преди да се правиш на големия шеф.

1. Не съм се заяждал с никого ! Един русомразец започна да се заяжда и да ме нарича жена, ти естесвено се направи на дръж ми шапката. Същият русомразки образ продължи да пуска заядливи шегички, в момента в който му отговорих ти се активира, о каква изненада. Тази пиеска двамата разигравате от сумати време. Русомразецът провокира, получава отговор и се превръща в "жертва", ти се появаваш драматично и обясняваш на целия свят какво заяждане се е случило. Не аз съм започнал конфликта с русомразеца, виж си хронологията, но на теб не ти пука естесвено...Същата схема вие двамцата използвахте, за да изгоните егуо от форума и успяхте. Защо правите тази тъпотия само вие двамата си знаете.

2.Не съм се заяждал с модератори. Вие с Василн съвсем умишлено оставихте една тема мозъната смърт на ЕС, защото бях изпуснал буквичката ч. Трябваше ви точно 10 сек, за да оправите името на заглавието. Понеже се направихте на хитри, съм ви пуснал няколко иронични коментари, о боже колко сте "наранени" и "съсипани". В другия форум ви псуват като каруцари и ви обиждат на майка, а тук сте супер тънкообидни. Както и да е, поредния двоен стандарт във вашата сметка !

3. Не съм спамил. Писал съм по теми, които ме интересуват за ЕС, за Нато и за руското оръжие. Такива нямаше, затова ги създадох. Нямам нищо против да обединиш или слееш или затриеш тема, особено ако наистина се е повтаряла. Това си е твое модераторско право, но да ме обвиняваш в целенасочено и умишлено спамене и създаване на двойни теми е вече наглост характерна за теб. Не съм го правил умишлено, не че ти пука естесвено.

Доминацията на руското оръжие очевидно не се припокрива с руската армия, две различин неща са. Мозъчната смърт на Нато виси от повече от година, с нищо не ти пречеше тази тема, в момента в който почнах да я пълня ти пак изпълзя от модераторската си дупка и почна да се "дразниш". Защо бе юнак балканскки ? Как една година не реагира и когато написах 5 коментара в тази тема изведнъж реши, че темата не става. Виждаш ли какво лицемерие изпълва модераторския ти мандат.

4. Знам, че си дал 70 лв и още някой друг бил дал пари за хостинг. Това си е вашия форум, платили сте си, за да се правите на модератори. Така че спокойно, чао. Обаче не ставаш за модератор, не се държиш коректно с хората, раздаваш личното инфо на потребители на трети страни, въртиш елементарни детски игри с русомразеца против обичайните юзъри тук, за да ги гоните . Викаш дадох 70 лв трябва да се забавлявам. Ами забавлявай се...ЧАО

5. Когато гониш някой го прави аргументирано ! А не само защото нечие мнение не ти харесва, ако си имал забележки за поведението напиши ги предварително, тъпо е да гониш с месеци потребител за нищо. Но на теб не ти пука естесвено, 70 лв си дал не за да модераторстваш, а за да си избиеш коплексите.... Ами успех на теб и на русомразеца, който върти един и също номер срещу всички потребители тук. С твоето любезно съдействие...разбира се.
6 месеца :D
Даже ще си запиша сега, че форума дава право само на месец и на постоянен бан. Соломоново решение вземам!
acoc

Мнение от acoc »

На вниманието на модератора. Смятам че се прекалява с наказанията за нищо. Този потребител Амазонка, Велимиров и т.н. е интересен за мен потребител. Научавам доста интересни неща от него, и смятам че пише културно, грамотно и показва осведоменост. Торн също беше интересен, Егую също. Кало също. Вие също. Това вашето не е соломоновско решение, даже не и демократично решение, а си е чиста проба диктаторско решение. Не показвате търпимост, толерантност към другите. Смятам че форумът е място хората да споделят мненията си, вижданията си, интересите си и да се забавляват и научават много неща за по света и у нас. Протестирам.
Supranar

Мнение от Supranar »

acoc написа: Чет Юни 10, 2021 4:35 pm На вниманието на модератора. Смятам че се прекалява с наказанията за нищо. Този потребител Амазонка, Велимиров и т.н. е интересен за мен потребител. Научавам доста интересни неща от него, и смятам че пише културно, грамотно и показва осведоменост. Торн също беше интересен, Егую също. Кало също. Вие също. Това вашето не е соломоновско решение, даже не и демократично решение, а си е чиста проба диктаторско решение. Не показвате търпимост, толерантност към другите. Смятам че форумът е място хората да споделят мненията си, вижданията си, интересите си и да се забавляват и научават много неща за по света и у нас. Протестирам.
Подкрепям на 100 %. Но се съмнявам в дифузността на модераторското тяло спрямо вся остальная сволочь.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Пичове няма градация. Едно и също всеки път. Едно и също. Веднъж се представя за един, после за друг, втори, трети, четвърти... 1000 ника. Аман.
Човека води война. Громи, дава определения за колегите. Всичко се върти в омагьосан кръг.
Това не е руски форум, че да даваме етикет някой че е бил русомразец.
Аман от тази омраза. Все едно гледам огледалният образ на потребителя от друг форум, с чието име той се представяше тук.
Ако си вземаше бележка, ако имаше промяна в поведението съм склонен да се съглася. Обаче след всеки бан нещата се повтарят по един и същ начин.
Не случайно има градиране на бановете. Даден колега да си промени държанието.

Опитваме се тук да даваме гласност на всяко мнение, дори и да е различно от нашето. На един не му харесвало, че се поствали материали на "Свободна Европа" или на Мудака, на друг пък че се пишело не лицеприятни неща за Русия и за това напуска.
Дайте да станем "Работническо дело" и да се занимаваме само с идеологическа борба?
Дайте да уважаваме и мненията , които не ни харесват.

Отпуснем ли за малко контрола (имало е вече такъв случай), форума ще замяза на място с най-абсурдна ултра руска пропаганда - Мозънната Смърт на Запада, Мозъчната Смърт на НАТО, Руското оръжие най-якото, Руската ваксина най-яката...
Форумът ще стане нечитаем.
yuriy ivanov

Мнение от yuriy ivanov »

Аз нямам проблем с колегата, щом не ме харесва си е негов проблем, (Не знаех че съм Русомразец, но колегата ме осветли), важното в случая е да водим ползотворна дискусия, щом има материал да започне различни теми от типа, "Мозъчната смърт на НАТО", нека да пише, може да не съм съгласен с него, но няма да го хеитя както той го направи по мой адрес, наистина се бях заблудил че е жена за което поднесох искрено извинение, колегата наистина имаше и информация която ми беше интересна, от една страна Мода е прав че трябва да има контрол, защото това изяде главата на "Криле" и "Бойна слава", както и направи Феникса отвратителен за мен, там потребителите се псуват че единия бил Русофил, а другия Американофил, трябва да се уважава чуждото мнение, и според мен Мода наложи прекалено голямо наказание, но пък нямам право да се мешам в тяхната работа, все пак те отговарят за форума !
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Градацията на бановете е за това, даден колега да разбере, че дадено поведение, което не кореспондира с добро форумно поведение няма да се толерира. Иначе псуваш някой, получаваш ден бан и така до безкрайност. Във феникса съм ги гледал. Горко на псувания. Опитваме се да създадем място читаемо за всеки. Нямаме желание да се превръщаме във филски или фобски форум. Гледал съм го другаде, ужасно е.
Няма ли контрол, ще гледаде само теми в които се говори, колко е голям Руският слон. За седмица ше сте залети от едностранчива информация.
Искате ли да е така?
Заключено