Наказани потребители

Ivanov

Re: Наказани потребители

Мнение от Ivanov »

Чакам някаква реакция на докладвано !? Нали ни убеждавахте да докладваме.
Скоро вам х@й
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Ivanov написа: Чет Мар 24, 2022 10:40 pm Чакам някаква реакция на докладвано !? Нали ни убеждавахте да докладваме.
Реагира се, не съм видял да си пуснал доклад.
Нормално е емоциите да са горещи. Няма как иначе.
Не се сърдете ако се трие това или онова мнение. Не искайте и като цербери да стоим и всяко мнение което не е по темата да се трие. Важното е да са изключения, не мешавица.
Обиди и неща от сорта няма да с етолерират. Но всеки има и личен живот и няма как да гледаме и четем всично, за това пускайте доклади.
Богатството на форума са различните гледни точки. Едните за другите са тролове. Мен във феникса ме нарекоха "руски трол", тук подобно наименование е за друг потребител ( защото мисли различно от повечето тук колеги).
Нищо лошо нма в това някой д аима различно мение от нашето. Ако определяме всяко различно мнение за тролене, то тогава да си останем тук няколко човека.
Оборете го.
Аз с един от нашите потребители съм водел титанични спорове от години. Почти на 100% сме на различно мнение във всяка област. Е как, това че имаме различно мнение трябва да ме накара да го обиждам ли? Един път май си изтървах нервите някога, ама все пак нищо човешко не ми е чуждо и на мен.
Целта е да направим форум в който можем спокойно да си дискутираме събитията. Повярвайте ми, това само го обогатява.
"Първата жертва на всяка война е истината!"
Аватар
Бумбу

Мнение от Бумбу »

T-72 написа: Чет Мар 24, 2022 11:28 pm
Ivanov написа: Чет Мар 24, 2022 10:40 pm Чакам някаква реакция на докладвано !? Нали ни убеждавахте да докладваме.
Реагира се, не съм видял да си пуснал доклад.
Нормално е емоциите да са горещи. Няма как иначе.
Не се сърдете ако се трие това или онова мнение. Не искайте и като цербери да стоим и всяко мнение което не е по темата да се трие. Важното е да са изключения, не мешавица.
Обиди и неща от сорта няма да с етолерират. Но всеки има и личен живот и няма как да гледаме и четем всично, за това пускайте доклади.
Богатството на форума са различните гледни точки. Едните за другите са тролове. Мен във феникса ме нарекоха "руски трол", тук подобно наименование е за друг потребител ( защото мисли различно от повечето тук колеги).
Нищо лошо нма в това някой д аима различно мение от нашето. Ако определяме всяко различно мнение за тролене, то тогава да си останем тук няколко човека.
Оборете го.
Аз с един от нашите потребители съм водел титанични спорове от години. Почти на 100% сме на различно мнение във всяка област. Е как, това че имаме различно мнение трябва да ме накара да го обиждам ли? Един път май си изтървах нервите някога, ама все пак нищо човешко не ми е чуждо и на мен.
Целта е да направим форум в който можем спокойно да си дискутираме събитията. Повярвайте ми, това само го обогатява.
Проблемът е титаничната омраза, която бълват американофилите и чуството за превъзходство. Малко нацистки изглежда :mrgreen:
vassiln

Мнение от vassiln »

robocop13 получи един ден за "безродници" и прекалено вълнение в темата за Украйна.
Моля ви, не внасяйте течения от Фейсбук в това място. Тук се очаква информация и дискутиране, а не емоционални изблици. Нашите държавници изобщо не са и обсъждали да пращаме Точка в Украйна, но тук вече се намери кой да хвърля помия и да разбулва страстите.
Ако ще се делим на безродници и патриоти, по-добре да си ходим у Фейсбук.
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Драгостинов - т.е Дракон - един ден за откровен тролинг, след като няколко пъти му беше казано да не публикува линкове на убити руснаци.
Ако много държи да го прави, първо да е в отделна тема и второ да са и от двете страни.
При последващ рецидив отива във вечните ловни полета!
Марк Аврелий: Всичко, което чуваме, е мнение. Не е факт. Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина.
Dragon

Мнение от Dragon »

admin написа: Вто Апр 12, 2022 7:15 pm Драгостинов - т.е Дракон - един ден за откровен тролинг, след като няколко пъти му беше казано да не публикува линкове на убити руснаци.
Ако много държи да го прави, първо да е в отделна тема и второ да са и от двете страни.

Кога ми е казвано да не публикувам некролози? Помня само че пожела да бъдат в отделна тема, с което се съобразих. А изискването да са и от двете страни беше оповестено чак след като получих бан. Как да ви спазвам правилата когато не ги съобщавате навреме?
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Dragon написа: Сря Апр 13, 2022 8:48 pm
admin написа: Вто Апр 12, 2022 7:15 pm Драгостинов - т.е Дракон - един ден за откровен тролинг, след като няколко пъти му беше казано да не публикува линкове на убити руснаци.

Кога ми е казвано да не публикувам некролози? Помня само че пожела да бъдат в отделна тема, с което се съобразих. А изискването да са и от двете страни беше оповестено чак след като получих бан. Как да ви спазвам правилата когато не ги съобщавате навреме?
Изтрих ти поста, но аз съм админ, не модератор и мога да го възстановя. Но не виждам смисъл. Всекидневно в тази война умират сигурно стотина хора - военни и цивилни. Не виждам някаква полза от публикуване на "персонални некролози". Ще помоля да престанеш с подобни постове.
Марк Аврелий: Всичко, което чуваме, е мнение. Не е факт. Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина.
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Re: Наказани съфорумци
Мнение от Amazon » 30 Мар 2022, 18:59

Amazon написа: ↑04 Мар 2022, 00:08
StanG седмица за напълно безсъдържателни мнения.
Този път месец, за отклоняване темата за Украйна във философско-пропагандно направление.
Да почерпя от добрия опит.
Дракон - за седмица начално.
vassiln

Мнение от vassiln »

admin написа: Нед Май 15, 2022 12:37 pm

Този път месец, за отклоняване темата за Украйна във философско-пропагандно направление.
По този повод хвърлям фуражката:
https://istoriata.net/viewtopic.php?f=8 ... 117#p54117

Говорехме си други работи. Не знам какъв опит черпиш и не съм се интересувал от модерирането във онзи форум напоследък, но тук трябваше да е по-добре.
Ето един пример за "безсъдържателен пост", който не дава никаква информация.
https://istoriata.net/viewtopic.php?p=54093#p54098
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Официално предупреждение към Робокоп, а и не само, да не се използва повече подобна лексика:
"Маломощните и нищо вършещите вертолети. Стават единствено да висят над собствени конвои.
Да отиват в Северински донец, защото положението за парализираната, неорганизирана и слабоумна руска армия е повече от оплескано. След размазването й при Харков. Украинците вече са форсирали реката и размазват безобразно дезорганизираните руски съединения слепени с пластелин ."
Подобни постове ще бъдат модерирани.
Същото важи и за обратните постове към украинската армия. Може да си харесвате когото си искате, но спазвайте добрия тон!
vassiln

Мнение от vassiln »

Профилът е изтрит напълно. Тоест, изгонен завинаги или даже заличен. Грешка ли е?
admin
Site Admin

Мнение от admin »

vassiln написа: Чет Май 26, 2022 10:44 pm

Профилът е изтрит напълно. Тоест, изгонен завинаги или даже заличен. Грешка ли е?
Профилът е деактивиран, защото си позволявате да ми вдигате бановете!
Просто моя си начин на банване, до който нямате достъп.
vassiln

Мнение от vassiln »

Позволявахме си. Нещо напоследък май нямаме желание да модерираме.
Е ако е бил за седмица, сега няма ли да го възстановиш? Днес сме 27-ми май, седмицата наказание е минала преди пет дена.
Заключено