Наказани потребители

Аватар
T-72
Site Admin

Наказани потребители

Мнение от T-72 »

Тук ще се попълва инфо за съгрешилите потребители.
Ще има статистика, кой, кога, и защо е баннат. В момента работим по темата, ще има още инфо да излезе днес.
"Първата жертва на всяка война е истината!"
Аватар
T-72
Site Admin

Re: Наказани потребители

Мнение от T-72 »

Понеже бях направил, погрешно друга тема със същото име. Торн беше публикувал там.
Разбирам, че е бил баннал Мизиеца за три дена, поради тези причини:
"мизиеца се престара с "жълти маймуни", да "измрат изчадията" и т. н. Очевидно три дни са му малко."
Виждам, че и на Мизиеца му е свършил вече бана.
Мизиец

Мнение от Мизиец »

T-72 написа: Нед Мар 29, 2020 11:13 am Понеже бях направил, погрешно друга тема със същото име. Торн беше публикувал там.
"мизиеца се престара с "жълти маймуни", да "измрат изчадията" и т. н. Очевидно три дни са му малко."
Аз пък видях, че вдига мерника и се прибрах в укреплението. Наоколо съм, ако Ви липсвам! :mrgreen:
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Мизиец написа: Нед Мар 29, 2020 10:08 pm
T-72 написа: Нед Мар 29, 2020 11:13 am Понеже бях направил, погрешно друга тема със същото име. Торн беше публикувал там.
Аз пък видях, че вдига мерника и се прибрах в укреплението. Наоколо съм, ако Ви липсвам! :mrgreen:
Мизиец - официално предупреждение - вземи си съобразявай речника с този на останалите.
Проносът ти към форума е минимален, за разлика от проблемите, които създаваш.
Марк Аврелий: Всичко, което чуваме, е мнение. Не е факт. Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина.
Мизиец

Мнение от Мизиец »

Статистиката показва друго за приноса и проблемите. За малко над 1 месец имам близо 200 мнения, по 3-4 на ден, 2 нови теми
- срещу по-груб тон в 3-4 мнения за турци и китайци. :roll:

Дори помогнах на Т-72 да се събуди от неколкодневен сън и да се сети да създаде тази тема. Де факто 3 теми имам. :mrgreen:

Пп: Евала Танкиста - големо приятелче си! Другия път извади мое мнение от 2018г.във феникс форума, за да намерите нещо черно за разнообразие на ежедневния стат-брифинг..
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Мизиец написа: Вто Мар 31, 2020 4:06 pm Статистиката показва друго за приноса и проблемите. За малко над 1 месец имам близо 200 мнения, по 3-4 на ден, 2 нови теми
- срещу по-груб тон в 3-4 мнения за турци и китайци. :roll:

Дори помогнах на Т-72 да се събуди от неколкодневен сън и да се сети да създаде тази тема. Де факто 3 теми имам. :mrgreen:

Пп: Евала Танкиста - големо приятелче си! Другия път извади мое мнение от 2018г.във феникс форума, за да намерите нещо черно за разнообразие на ежедневния стат-брифинг..
Та досега, какво е положението.
С едно предупреждение е Кало!
за следващо провинение - има еднодневен бан, след това - 3 дневен, седмица, месец, 3 месеца, 6 месеца, година.
С предупреждение и бан е Мизиец, при следващо провинение - ще има 3 дена и т.н

Целта е да се избягват ситуации, както във феникса.
Нищо лично, просто трябва да се поддържа нормална среда на общуване тук!

Всеки да знае, какво има , и ако се държи по същия начин, какво следва.
Станат ли повече героите в тази сага, ще направим и табличка!
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Първо предупреждение за и Торн, при следващо подобно държание ще предложа бан. Модераторите не можем да банваме, и трябва да првдложим на синственника, и тогава той може да се банва.
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Мизиецът за една седмица и ще прочета подробно темите изобщо заслужава ли си да се връща.
Марк Аврелий: Всичко, което чуваме, е мнение. Не е факт. Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

admin написа: Нед Юни 07, 2020 4:53 pm Мизиецът за една седмица и ще прочета подробно темите изобщо заслужава ли си да се връща.
Защо е наказан Мизиеца?
Eguo

Мнение от Eguo »

Мизиец нормальный парень.

Немного "горячий", но эта "горячность" часто идет на пользу для оживления тем.
vassiln

Мнение от vassiln »

Но трябва малко да се овладее, да стане по-витиеват, ако примерно иска да засяга някого. Прекалено обидните изрази не са добре, именно те скапват другия форум, в който пиша. Иначе и аз подкрепям Егуо.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Ама защо е баннат?
Предупредихме го за някои определения към турците, но за това не заслужаваше бан?
Аватар
thorn
Site Admin

Мнение от thorn »

Не знам. Нещо шефа се е разлютил. Аз само му пуснах предложение да се поуспокои.
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Мизиецът свали силно нивото на форума. Но тъй като и вие сте вътре в затоплящата се тенджера, не го усещате. Надявам се докато го няма малко да се пооправят нещата, поне личните заигравки да не са толкова. А за него - като му гледам мненията оттатък... пак ще е същото.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

За мен нямаше повод за банване. Имаше малко по-разгорещени страсти, но не заслужаваше бан.
Според мен админа е в грешка, и щом не следи форума е редно да консултира решенията си за банване, на този или онзи с модераторите. Малко нахално излиза, да казваме на собственика, какво да прави, но всичко е с идеята за по-добро модериране.
Аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow »

Ами ако не е за банване (и аз мисля, че не е) някой трябва да се хване да модерира и да трие, натоварващо е да се чете навсякъде за нефелници, некадърници, неоосманисти и т.н.
#BlackLivesMatter #IStandWithLukashenko #АХМАТСИЛА
Райнхард

Мнение от Райнхард »

Много точно казано.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Не съм съгласен, за да не става нашият форум , като други трябва да има някакви правила.
Няма ли такива, резултатът ще е ясен. Банва се някой, - посочва се защо. Против такива банове съм.
Вкара ли се субективизъм един път, после ще има втори, трети и т.н
По е разпален мизиеца, затова сме модераторите, трие се, но не се прибягва направо към банване за по-разпалено коментиране.
Ако обижда, или нещо от сорта това вече е друго. Но за определения към страните, мисля, че е далеко от бан.
Така че, нека всеки да си извади изводите, и подобно случки да не се случват.
Защото се получава, че когато имаше нужд от бан, не го получи, когато нямаше нужда - го получи.
Куца нещо.
И нещо друго, оправи ли се възможноста за налагане на банове от модераторите?
Защото това ми е третият форум в който съм админ, или модератор, но същевременно е първият в който модераторите не могат да банват потребител?
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Извинявай, но всичко си работи във форума, и двамата с Торн имате админ права. Можеш да банваш, можеш и да махаш банове. Не спах две нощи да го оправям преди време форума.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Да вметна само, Equo получава първо предупреждение за непристоен език ( на страница 58 в темата за Русия). При второ ще получи бан за един ден.
За да бъдем справедливи, и аз влизам в този кюп. Преди време бях се изказвал непристойно ( не ми се посочва , кой и с какво, защото по този начин ще повторя пак същото ( смятам , че запознатите са наясно)) към наш форумен колега.
Та и аз се самонаказвам с предупреждение. При втора такава моя проява, ще помоля да получа бан за ден.
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

Колегата Eguo e доста развълнуван днес. След като му бе отправено първо предупреждение за неприестоен език, той продължи в същият дух.
Eguo написа: Нед Юли 26, 2020 12:15 pm Вот, онлайн камеры Хабаровска.
(Especially for Т-72)
http://habacama.ru/
Ты Т-72 живешь в параллельном мире, ты похож на фанатика религиозного или коммуниста.
Ты считаешь, что кто не согласен с твоей точкой зрения - не прав.
Един ден ще си почине.
Аватар
thorn
Site Admin

Мнение от thorn »

Кое точно е непристойното? От негова гледна точка ти си фанатик, а от твоя той. Но ти си с модераторски права. Заприличваш на Динайн.

Съсипвате и този форум с тази политика. Пишете си за история и милитъри, ама не - задължително единия трябва да се напъва да сваля Путин, а другия да го защитава.
Ivanov

Мнение от Ivanov »

Започне ме ли банове заради пристрастията и гледна точка ,не е на добре !!!
Скоро вам х@й
Райнхард

Мнение от Райнхард »

Трябва ли да подражаваме на Амазон и Динаин?
Аватар
T-72
Site Admin

Мнение от T-72 »

vassiln написа: Пет Авг 14, 2020 9:48 am За неуважително отношение към съфорумец, rogveen получава еднодневен бан. "Другарю", насочено четири пъти към колега, който не се счита за "другар", е излишно провокативно.
Заключено