Наказани потребители

yuriy ivanov
Регистриран: пон фев 15, 2021 2:43 am

Re: Наказани потребители

Мнение от yuriy ivanov » чет юни 10, 2021 8:52 pm

Посещавам в последно време този форум най често от другите, защото тук има до някъде свобода на личното мнение, както може да има тема "Мозъчната смърт на Русия" така може да има тема "Мозъчната смърт на ЕС" без да се избием, както ако е в някой от другите форуми, където едната краиност е заела връх, надявам се този форум да се запази така, защото другите не можаха, преди време реших да посетя Криле е мъртвец е, жалко за страхотната информация в него, пак така реших да посетя Феникса, както влезнах след 2 минути излезах, не мога да повярвам колко злоба лъха от някои потребители, по скоро ми прилича на ФБ, това различава този форум от гореспоменатите, че тук поне за сега не лъхаме на злоба, ако някои изкаже противно мнение от твоето!

vassiln
Регистриран: ср май 16, 2018 10:45 pm

Мнение от vassiln » чет юни 10, 2021 11:01 pm

Аз пък предлагам да не коментираме другите форуми, поне българските - Нет широк, за всеки и всичко има място. И навсякъде има читави хора.

yuriy ivanov
Регистриран: пон фев 15, 2021 2:43 am

Мнение от yuriy ivanov » чет юни 10, 2021 11:37 pm

vassiln написа:
чет юни 10, 2021 11:01 pm
Аз пък предлагам да не коментираме другите форуми, поне българските - Нет широк, за всеки и всичко има място. И навсякъде има читави хора.
Напълно подкрепям, просто споменах местата на които съм забелязал такива проблеми, нямам лоши чуства към форумите, те сами по себе си не са виновни какви потребители ги ползват!

Отговори