Police Activity

Потребителски аватар
jacksparrow
Регистриран: вт май 08, 2018 12:24 am

Re: Police Activity

Мнение от jacksparrow » съб яну 16, 2021 1:56 am

Краят на Джордан. След скандал с приятелката си и намеса на полицията се прави, че има пистолет. Гръмват го с 60 куршума... тъжно. Но понеже е бял, едва ли ще има запалени магазини де, което е добра новина за САЩ...
#BlackLivesMatter #IStandWithLukashenko

vassiln
Регистриран: ср май 16, 2018 10:45 pm

Мнение от vassiln » пон яну 25, 2021 8:12 pm

А този моят комшия с патлака изчезна. От тогава почти не съм виждал да свети у тях, и никаква стрелба. Странно какво ли се случи с жалбата ми. Направо не ми се вярва, че има връзка.

vassiln

Мнение от vassiln » чет фев 25, 2021 10:29 pm

Крадна от Archer от един друг форум. Прострелян в гърдите полицай продължава да се бие:

Коментаторът е малко досаден, като всички ютюбъри, но не му обръщайте внимание.

yuriy ivanov
Регистриран: пон фев 15, 2021 2:43 am

Мнение от yuriy ivanov » чет апр 01, 2021 12:59 pm

И нещо интересно за нашите сънародници в САЩ, Българи полицай там, са създали първата: Българо Американска Полицейска Асоциация. -https://btvnovinite.bg/predavania/120-m ... sasht.html -https://www.bapa-police.com/?lang=bg -https://www.facebook.com/BulgarianAmeri ... sociation/

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » съб апр 10, 2021 10:31 pm

Егати филма :mrgreen: див запад...

yuriy ivanov

Мнение от yuriy ivanov » съб апр 10, 2021 11:31 pm

jacksparrow написа:
съб апр 10, 2021 10:31 pm
Егати филма :mrgreen: див запад...
Тоя дали не го направиха на решето Много са диви тия, спират ги за проверка, вади М-ката и празни пълнителя по полицая, как да не ги харесваш.

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » нед апр 11, 2021 1:17 am

После и те го направиха на швейцарско сирене.

yuriy ivanov

Мнение от yuriy ivanov » нед апр 11, 2021 1:30 am

Ама няма искаш или не искаш, направиш ли некое резко движение и си при всевишния, пък после дали е било за портмонето е друг въпрос, при вас полицията като нашата ли е, не смеят да стрелят по добре да ги бият, тук поне е така, иначе ще ги съдят.

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » нед апр 11, 2021 10:59 am

В Байдънова америка полицаи пръскат със спрей чернокож лейтенант от армията, а БЛМ кротува. Упс, сега видях датата, май е било при Тръмпова америка, но сега се публикува.

Даже и РТ са отразили инцидента.
https://www.rt.com/usa/520700-police-tr ... r-nazario/

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » пон апр 12, 2021 10:17 am

И малка подборка със съдии. Първия май наби адвоката, баси пича :lol:

vassiln

Мнение от vassiln » пон апр 12, 2021 12:55 pm

Заради тоя подлютения негър лейтенат по-горе е станал скандал, хвръкнали фуражките на някакви полицейски офицери. Подочух по Хоризонт сутринта.

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » чет апр 22, 2021 9:08 am

Още поне десетина магазина станаха жертва на полицейско насилие в САЩ

vassiln

Мнение от vassiln » пет апр 23, 2021 11:09 pm

В случая гръмна нападателка с нож, която се опитва да наръга друга жена, ама точно на момента. Категорично неизбежна отбрана. Може да се спори дали са били нужни три изстрела (които май я убиха), или са стигали един или два. Значи, може да е превишил пределите на необходимостта, но най-вероятно спаси и живота на тая с розовия анцуг. Та не бих го съдил строго.

Ivanov
Регистриран: нед май 13, 2018 5:10 pm

Мнение от Ivanov » ср май 05, 2021 1:03 pm

Нали темата е за полиция :mrgreen:

Ivanov
Регистриран: нед май 13, 2018 5:10 pm

Мнение от Ivanov » пет май 07, 2021 7:31 pm

Един убит полицай и 24 бандюхи в Рио де Жанейро, цивилни убити и ранени не се знае колко .

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » вт май 18, 2021 10:16 pm

Още от Бразилия. Преследване с матори :shock: :D

vassiln

Мнение от vassiln » ср май 19, 2021 12:13 am

Бясно!
Преди двайсетина години един познат ми вика - ще те метна с мотора до Руски паметник. И като настъпи газта, щях да го изпусна и да се пльосна назад още на старта. След минута и малко (което ми се стори цяла вечност) ме стовари на местоназначението, и като слязох, паднах на тротоара.

vassiln

Мнение от vassiln » ср май 19, 2021 11:08 pm

Преди пет минути някакви долу се разврякаха. Една жена се обади от балконите, и аз им извиках, но не вдянаха.
Слизам на улицата и ги гледам - три пишлемета на по 16 - 17 години, двама - торби с кокали като мен, а третия - едър дънгалак със сучър на ЦСКА.
Казах им две-три приказки - че е късно, че хората искат да спят, и т. н. Пък те - били радостни че отборът им бил някакъв друг отбор.

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » ср май 19, 2021 11:28 pm

Бисмарк наказа Арда, няма какво да си толкова заядлив. Всеки е бил на 15.

vassiln

Мнение от vassiln » пон юли 26, 2021 12:03 am

Тая вечер тъщата ни води на китайския ресторант на кръстовището на ул. "Цар Симеон" и бул. "Константин Величков". По едно време гледам някакъв врещи "Ела бе, ела бе!!" на един мъж от спирката, която вече е в средата на булеварда. По едно време на мъжът му писна и тръгна, а оня избяга. И след две минути се върна с едно дърво. Тъкмо звъннах на 112 и тръгнах да си играя, и по булеварда мина патрулка, и хахото даде задна и избяга между блоковете. Попитах мъжа на спирката познава ли го, и той каза че няма никаква представа кой е, и му бил хвърлил камък (показа го, наистина имаше камък на ръба на спирката). След още пет минути от 112 ми звъннаха и се появиха двама полицаи пред ресторанта - вие ли звъняхе, викат. Дадох им описанието на ненормалника и те потеглиха да го търсят из квартала. Мъжът се беше качил вече на трамвая. Ако не бях с роднини на маса, щях да го настигна и да го видя какво иска, ама на ...
При подобен случай преди няколко години си се намесих сам и превъзпитах говедото, мисля че успешно. Сигурно и сега трябваше така да направя, но бях с роднините и щяха да се притесняват.
И преди малко отивам да си купя цигари на "Сливница" и "Чавдарица", и тамън си тръгвам и ТРЯС! - обръщам се и гледам една кола се изнася с мръсна газ. Върнах се обратно и на кръстовището гледам една ударена кола, едни мъж и жена свивали на ляво, и откъм Люлин някакъв ги ударил и избягал. Слава богу, хората са добре, но ще си купуват кола. Та слагаме триъгълник, махахме на колите да намалят, вардихме с някакви други зрители да не стане допълнителна беля. Дойде същия патрул. "Хванахте ли оня лудия" викам, а те - не, не могли.
След няколко минути се появи едно сиво BMW и спря наблизо. Тъкмо полицаите си бяха тръгнали. Вътре двама смугли хубавци се озъртаха какво става. Отидох да ги видя, и щом ги наближих веднага се изнесоха. Като видяха че идвам се извърнаха настрани, за да не мога да ги снимам или да им видя лицата. Сигурно бяха приятели на виновника, и бяха дошли да разузнаят какви поражения има.
Та в обобщение - трябва да има повече камери. Полицаите казаха, че тази на кръстовището е общинска и не се знае накъде е гледала в момента на ПТП-то. Та напълно е възможно пияният или друсан шофьор, ако се е сетил да влезе в първата пряка (ул. "Русе") изобщо да не го намерят. Или да го хванат след ден - два, когато кръвта му вече ще е изчистена от упойващи вещества. И да осъдят някой нает от него наркоман, който да си признае, че е карал и е избягал от мястото на произшествието.

vassiln

Мнение от vassiln » пет сеп 03, 2021 9:49 pm

Вече ставам основен работодател на 3-то РУ. :)
Преди малко - пак ситуация. Излизаме с жената и децата от Западния парк, и чувам някакви ромски гласове. Оглеждам се - няма никой наблизо. Минахме покрай "Хенри Форд/Вилхем Пик" и тамън се отдалечаваме, чух някаво яко трещене и стържене на ламарини. И гледам на покрива на един цех там - две бразилски нинджи. Звъннах веднага на 112, и тия се издъниха - минута сигнал и никой не вдигна. Избрах ги пак и на Н-то позвъняване се отзоваха. Предадох мястото, тая ме пита за номера на най-близкия блок (такъв има на 200 метра). Казвам (втори път) - на обръщалото на тамвай 3. И тогава зацепи и каза "разбрано, ще предам". През това време скърцането престана, и след още пет минути дойде патрулката. Изскочих пред фаровете и махам, полицаите слизат и чувам "О, Васко, здрасти!". Мой много добър познат, читаво момче, се оказа единия от двамата патрулни.
Ама докато обиколим цеха и осветят, явно нямаше вече никой на покрива. Тия няколко минути забавяне докато им предадат и дойдат, са стигнали на нинджите да слязат по някое дърво покрай сградата и да се евакуират. Не бях въоръжен, затова докато чаках, не посмях да стоя отзад в алеята и да ги дебна, ако тръгнат да слизат. Май в крайна сметка напразно им отворих работа, въпреки че има някава надежда едни камери да са заснели кой се е въртял наблизо.
По този повод, Дирекция 112 нещо не ме кефи. Вече три пъти им изисквам информация, първият път ходих на място да си подам писмото. Едни побелели меверейци пушеха отпред, и ми обясниха че не ми е работа насред пандемията да ходя там, колко много работа имали и т. н. Не ме пуснаха даже да им вляза в сградата, деловодителката излезе да вземе писмото и после пак - за да ми даде входящия номер. След няколко дена ми звъннаха, за да ми обяснят колко много обаждания по регистъра трябвало да проверят заради моята заявка, колко било трудно и т. н.
За сметка на това патрулите на 3-то и 9-то предизвикват положителната ми оценка. Както и разузнавачите (има такава длъжност) в двете районни. За съжаление, в повечето случаи накрая някой прокурор ще намери причина да пусне преписката в кошчето. Виждал съм го доста пъти. И обикновено има достатъчна (формална) причина.
Но в сравнение с преди 15 - 20 години, полицията работи осезаемо по-добре. Прикуратурата - май не.
Тук разбира се пиша за чисто криминалната работа, нямам предвид някои случки около протестите.

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » нед сеп 05, 2021 3:25 pm

Образователно видео защо не трябва да казваш на ядосан човек с оръжие "айде ве ко ши направиш, ще ме застреляш ли/удариш ли и т.н."

vassiln

Мнение от vassiln » нед сеп 05, 2021 5:11 pm

И че не трябва да го наричаш "п...ка", нещастник, комплексар, такива работи.
Тук впрочем може би видяхме финала на дългогодишна съседска вражда, подтикнат от алкохол, други наркотици и/или бой, предшестващ заснетия финал.
Съзнавам, че и аз по няколко пъти в годината влизам в потенциално опасни ситуации, но никога не ползвам псувни и други обиди. Просто настоявам да спрат с глупостите. Когато видят, че говориш спокойно, хората се умиротворяват, или подозират капан, заплаха, и се сепват. Изключение са пияните или дрогирани жени, и единични мъже с девиантно поведение.

Потребителски аватар
jacksparrow

Мнение от jacksparrow » нед сеп 05, 2021 10:47 pm

Нещо такова.

vassiln

Мнение от vassiln » пет сеп 17, 2021 11:51 am

Крадна от потребителя djio от един друг форум.
Трепане на опасен негър.

Отговори