Майтапи

Публикувай отговор
admin
Site Admin

Re: Майтапи

Мнение от admin »

— Радио Ереван, какво е замислил Путин за 9-ти май?
— Нямаме информация.
— А поне имате ли представа къде ще се водят масови сражения?
— Имаме.
— Къде?
— Във Фейсбук!
Марк Аврелий: Всичко, което чуваме, е мнение. Не е факт. Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина.
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Не е точно виц, но възможна реалност:
Нервен съм! Правил съм го стотици пъти и въпреки това припряно опипвам пистолета, който съм затъкнал в колана на джинсите си. Отзад е, за да не се получава издайническа издутина на якето. Пистолетът е Glock, но как се сдобих с него е тема на друг разговор.
Свързката ми се появи, прокрадвайки се в сенките. Това е Гюнтер и е Сталкер като мен. Правим бизнес още от 2022 година. Точен е! Немец, все пак.
- Носиш ли стоката?- попита той със спокоен тон, характерен за дългогодишен контрабандист.
- Обиждаш ме!- озъбих се аз. - Дай да видя какво носиш!
Гюнтер изважда порядъчно натъпкан чорап, надявам се все пак изпран.
- Пълен е с процесори Intel core I 9!
Не съм очарован, но е по-добре от нищо.
- Аз пък нося десет литра нафта!- казвам небрежно и паля цигара.
Гюнтер е впечатлен. Личи му, колкото и да се старае да се преструва, че не му пука.
- Офертата ти не струва, но ако добавиш и няколкото флашки, имаме сделка!
Гюнтер почти посиня, но успя да се овладее. Трябва му дизелово гориво.
Правим размяната и се договаряме за нова среща.
Аз ще доставя пет бутилка Пропан-бутан.
Стискаме си ръцете и аз потеглям обратно към Зоната.
Година със е 2024 и аз съм New Сталкер. Доставям гориво!
Марк Аврелий: Всичко, което чуваме, е мнение. Не е факт. Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина.
Dragon

Мнение от Dragon »

Нервен съм. Във фейсбук качили нов клип с дузина разбити танкове. Нашите успяха да залегнат в крайпътното дере, но бандеровските нацита коригират огъня на своите PzH2000. Троловете ликуват. В този момент решавам да пресека телешката им радост, поствайки коментар:
"Путин утре като врътне кранчето ще се редите на опашка за бутилка нафта, тогава ще разберете колко време му остава на киевския режим!"
Леко успокоен приспивам компа и сядам на масата, където жената отдавна е сервирала картофената салата и вече се храни. На малкия кухненски телевизор водещият по вечерните новини изброява новите победи от фронта.
Годината е 2034 и аз съм Диванен Експерт.
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Dragon написа: Съб Май 07, 2022 11:14 pm Нервен съм. Във фейсбук качили нов клип с дузина разбити танкове. Нашите успяха да залегнат в крайпътното дере, но бандеровските нацита коригират огъня на своите PzH2000. Троловете ликуват. В този момент решавам да пресека телешката им радост, поствайки коментар:
"Путин утре като врътне кранчето ще се редите на опашка за бутилка нафта, тогава ще разберете колко време му остава на киевския режим!"
Леко успокоен приспивам компа и сядам на масата, където жената отдавна е сервирала картофената салата и вече се храни. На малкия кухненски телевизор водещият по вечерните новини изброява новите победи от фронта.
Годината е 2034 и аз съм Диванен Експерт.
Баце, основно правило, когато се пише хумор - читателят трябва да се смее на текста, а не на автора!
fixfox

Мнение от fixfox »

По-скоро е за раздел пропаганда или гаф, но може да мине и за майтап. В първи епизод от новия сезон на "Стар Трек: Странни нови светове" на извънземна видеостена показват как извънземни бунтовници правят техен майдан с украинско знаме.
Изображение
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Ако някой се познае ;))
Първи постинг на нов потребител във форум:
"Мен от почти навсякъде са ме баннали, освен от вашия шибан форум."
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Изображение
Ivanov

Мнение от Ivanov »

Такива се движат разни :)
Изображение
Скоро вам х@й
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Изображение
Ivanov

Мнение от Ivanov »

Мега тролеж след слуховете , че руснаците влезли в Ню-Йорк . Как ще прозвучи на обикновения американец съобщението " Руски десантчици завзеха Ню-Йорк и изгониха кмета" :mrgreen:
Изображение
пп. Ракетния полигон Кура щели да го прекръстят Пентагон. :mrgreen:
Скоро вам х@й
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Ей това са истинските мъже!
Северна Африка | 1943 г.
Изображение
Ivanov

Мнение от Ivanov »

Забраняват американските ВВС , използвали забранени букви през ВСВ :)
Изображение
Скоро вам х@й
vassiln

Мнение от vassiln »

Ivanov

Мнение от Ivanov »

Предател :)
Изображение
Скоро вам х@й
Ivanov

Мнение от Ivanov »

Ау ! Баси изродите ... Ако вярваш на Свободна Европа :lol:
Изображение
Скоро вам х@й
admin
Site Admin

Мнение от admin »

"Az sm ubeden che ot neq shte stane svetoven bezcheir i po neq shte se pravi i film koito shte se gleda ot vsichki filmovi zriteli po celiq svqt a kogato tova stane vie gospodine shte di uskubite kosite ot qd i shte si kazvate vinagi zashto az si propilqh shansa za da rabotq s takv chovek toi beshe za men zlaten shans no nali znaete che pticheto kaca samo edin pt na ramoto. I vie vse oshte imate shansa da rabotite s men no prvo vie mi dljite izvinenie za ubidite koito vie mi nagovorihte. Da az moje i da imam nakoi greshki v moqta kniga no az ne sm nqkoi uchitel po blgarski ezik i literatura za da vi izpratq kniga bez nikakvi greski no nali vse pak tova vi e rabotata na vasheto izdatelstvo da popravqte vsishki greshki v edna kniga predi da q izdadete i ne moje vsichko da e idealno vie da poluchite idealno napisana kniga bez nikakvi greshki i vie trqbva da se potrudite malko kato popravqte greshkite v knigite za da imate i vie nqkakva svrshena rabota gospodine. "
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Ivanov написа: Сря Май 18, 2022 8:45 pm Ау ! Баси изродите ... Ако вярваш на Свободна Европа :lol:
Изображение
В началото на войната обяснявах в темата, че има сайтове, които е безсмислено да се цитират тук, защото са очеизвадно пристрастни. Свободна Европа беше любимия на Дини...
Сега чета как изнасилват подред малки деца под 2 години...
Само вчера три... Като знам, че дори и в затвора подобни ги смилат буквално, а такова нещо в редовни части...
Ivanov

Мнение от Ivanov »

admin написа: Пет Май 20, 2022 3:44 am
Ivanov написа: Сря Май 18, 2022 8:45 pm Ау ! Баси изродите ... Ако вярваш на Свободна Европа :lol:
Изображение
В началото на войната обяснявах в темата, че има сайтове, които е безсмислено да се цитират тук, защото са очеизвадно пристрастни. Свободна Европа беше любимия на Дини...
Сега чета как изнасилват подред малки деца под 2 години...
Само вчера три... Като знам, че дори и в затвора подобни ги смилат буквално, а такова нещо в редовни части...
Ти не знаеш . Това са ФСБ с ОМОН , те обикновено се молят "отворете вратата" :mrgreen:
Скоро вам х@й
Ivanov

Мнение от Ivanov »

Изображение
Скоро вам х@й
vassiln

Мнение от vassiln »

Руските военни сили заловиха Бил Гейтс в подземията на индустриалната зона Азовстал

МАРИУПОЛ - След като Руските сили прекъснаха всички пътища за бягство в Мариупол, украинските бойци бяха принудени да излязат от подземията на Азовстал и да се предадат.

Докато руските военни претърсвали тунелите, намерили тайно помещение, в което се укривал американският бизнес магнат Бил Гейтс. Милиардерът разработвал щам на маймунската шарка, който се предава и сред православни.

Друга информация за дейността на милиардера към момента е, че хаквал компютрите на тези руснаци, които използват пиратски уиндоус и им добавял в десния долен ъгъл на десктопа дразнеща картинка с призив да си закупят лицензирана версия. Също така са намерени десетки СИМ карти, от които са изпращани SMS-и за украинската песен на Евровизия.

Според друга информация, в тунелите е бил видян Джордж Сорос, но засега успял да се превърне в прилеп и неговото издирване продължава. В помещението, в което се укривал, са намерени десетки лаптопи с фалшиви фейсбук акаунти, от които са разпространявани фалшиви новини за президента Владимир Путин, като например, че е джудже, и че си е поставил ботокс.

https://www.nenovinite.com/ne/svqt/ruski-sili-bil-gates
admin
Site Admin

Мнение от admin »

Изображение
Ivanov

Мнение от Ivanov »

Продават на търг за 100000 гривни тоалетната чиния в която уж акала Анжелина Джоли при посещението си в Лвов :lol:
Покупателю предлагают "насладиться ароматом Джоли", поскольку американская актриса не потрудилась смыть за собой
https://t.me/h1ghl1ghts/1874?single
Скоро вам х@й
robocop13

Мнение от robocop13 »

admin написа: Вто Май 24, 2022 7:03 pm Изображение
Зеленски отишъл на море, но постоянно ходил с дълги зимни панталони и по едно време го питали, абе дурак, не ти ли е топло с тези дълги зимни панталони, а той отвърнал: Ааа, аз не съм дурак, от доло имам къси! 🤭
vassiln

Мнение от vassiln »

Комедиен кавър на украинската песен "Байрактар", в изпълнение на украински военни:

Сетих се за танците на йеменските хути.
Публикувай отговор