Съвременна Русия

Потребителски аватар
Восток
Регистриран: нед май 20, 2018 9:22 pm

Re: Съвременна Русия

Мнение от Восток » нед ное 10, 2019 2:39 pm

Почти 65% от гражданите на ДНР и ЛНР виждат бъдещето в състава на РФ.
50,9% считают, что нынешние территории ДНР и ЛНР должны стать частью России, еще 13,4% — «частью России, но с особым статусом». Таким образом, подавляющее большинство жителей ДНР и ЛНР — 64,3% видят Донбасс в составе России.
https://novorosinform.org/795242
"Война должна вестись не против России, а исключительно для свержения большевизма. Нельзя смешивать СССР с Россией, советскую власть с русским народом, палача с жертвой."

Eguo
Регистриран: нед май 13, 2018 2:05 pm

Мнение от Eguo » нед ное 10, 2019 3:05 pm

Восток написа:
нед ное 10, 2019 2:39 pm
Почти 65% от гражданите на ДНР и ЛНР виждат бъдещето в състава на РФ.
50,9% считают, что нынешние территории ДНР и ЛНР должны стать частью России, еще 13,4% — «частью России, но с особым статусом». Таким образом, подавляющее большинство жителей ДНР и ЛНР — 64,3% видят Донбасс в составе России.
https://novorosinform.org/795242
Лично я хотел, бы, чтобы у ДНР и ЛНР стали конфедерацией.
И далее Россия их признала как независимое государство.
Примерно как Турция с Северным Кипром, Армения с Нагорным Карабахом, Россия с Абхазией.
Для меня - это идеальный вариант.

Но я понимаю, что... :)

Изображение

Потребителски аватар
Восток

Мнение от Восток » нед ное 10, 2019 3:19 pm

Eguo написа:
нед ное 10, 2019 3:05 pm
Примерно как Турция с Северным Кипром, Армения с Нагорным Карабахом, Россия с Абхазией.
Защо? Какъв е смисъла от така конфедерация като пак ще е зависима от РФ и никой друг няма да я признае? За мен ДНР, ЛНР, Абхазия, Осетия, Приднестровието, всички трябва да са в състава на РФ, така или иначе никой няма да ги признае и РФ винаги ще е лошата.
"Война должна вестись не против России, а исключительно для свержения большевизма. Нельзя смешивать СССР с Россией, советскую власть с русским народом, палача с жертвой."

Eguo

Мнение от Eguo » нед ное 10, 2019 4:36 pm

Восток написа:
нед ное 10, 2019 3:19 pm
Eguo написа:
нед ное 10, 2019 3:05 pm
Защо? Какъв е смисъла от така конфедерация като пак ще е зависима от РФ и никой друг няма да я признае? За мен ДНР, ЛНР, Абхазия, Осетия, Приднестровието, всички трябва да са в състава на РФ, така или иначе никой няма да ги признае и РФ винаги ще е лошата.
Восток, а какой смысл в Бельгии или в Македонии или в Латвии или в Занзибаре?

У нас и так самая большая страна в мире.
Если Россия гарантирует безопасность ДНР и ЛНР, даст им всем желающим свои паспорта, откроет границу, чем будет ДНР отличаться от Коста-Рики?
Да ничем.

Мне не нравиться сегодняшнее положение, с тем, что Россия не признает независимость ЛНР и ДНР и Приднестровья.
Но если Россия признает их, или включит их в свой состав - что положительное случиться для граждан ЛНР, ДНР и Приднестровья?

Да НИЧЕГО!
Они и так, все кто желал стали и становятся гражданами России.

П.С.
Это я (и жители ДНР и ЛНР и Приднестровья) не могу просто так стать гражданином Болгарии и получать все преимущества болгарского гражданства.

А жители ДНР и ЛНР и Приднестровья - могут легко и просто получить российское гражданство и пользоваться всеми преимуществами российского гражданства даже если проживают на территории своих государств непризнанных.

Потребителски аватар
Восток

Мнение от Восток » нед ное 10, 2019 8:45 pm

Ще се отличава, защото ДНР и ЛНР няма да бъдат признати от никой, никой няма да им признае паспортите, никой няма да им признае държавата, дипломите на университетите и така нататък, само РФ ще го прави, за всички останали гражданите на ДНР и ЛНР ще са втора ръка хора.

Как така какво положително ще им се случи? Ще са част от държавата, с която се самоопределят и ще живеят заедно с хората, с които са един народ, какво по- хубаво от това?

Дали ще имат руски паспорт или не няма значение, аз самия вероятно мога да получа белоруски паспорт, но какво от това като няма да живея в Беларус, няма да плащам данъци там и по никакъв начин няма да допринасям за развитието на страната, друго е когато живееш в своята държава, а държавата на всички тези хора е РФ.

Eguo

Мнение от Eguo » нед ное 10, 2019 10:12 pm

Восток написа:
нед ное 10, 2019 8:45 pm
Ще се отличава, защото ДНР и ЛНР няма да бъдат признати от никой, никой няма да им признае паспортите, никой няма да им признае държавата, дипломите на университетите и така нататък, само РФ ще го прави, за всички останали гражданите на ДНР и ЛНР ще са втора ръка хора.

...
Вероятно мы не понимаем друг друга.

Пример - Я гражданин России.
И мне АБСОЛЮТНО н@срать кто в Бельгии или в Мозамбике признает мой паспорт или диплом.

Ты живешь в Болгарии, в небольшой стране, в которой многие уезжают из страны, чтобы заработать деньги.
Я живу в России, из которой уезжают уже заработав или своровав деньги. )))

Мне в России хорошо и прекрасно и меня АБСОЛЮТНО (повторюсь) не волнует кто там за рубежом признает мои документы или признают моё право на Крым.
И гражданам России живущим в ДНР и ЛНР - так же плевать на то, что в Канаде или в Польше не признают их документы. Зачем им признание Лондона или Ирландии?

В чем проблема то?
Думаешь мне или кому то важно признание какой то Португалии?
Ты очень ошибаешься.
Мне Португалия ПАРАЛЛЕЛЬНА.
У меня и без Португалии в России полно дел и занятий.

Твое Восток мнения для меня в 1000 раз важнее, чем мнение Португалии. :)

Eguo

Мнение от Eguo » пон ное 11, 2019 12:12 pm

Россия окончательно потеряла лидерство...
► Show Spoiler
https://data.oecd.org/healthrisk/alcoho ... mption.htm

Райнхард
Регистриран: нед май 20, 2018 10:31 pm

Мнение от Райнхард » пон ное 11, 2019 2:09 pm

Jefferson F. Davis написа:
съб ное 09, 2019 6:58 am

Комунизмът наред с национал социализма и робовладелческия период бяха едни от най зловещите социални експерименти.
Разпадането на СССР е най-голямата трагедия на миналия век.

Потребителски аватар
thorn
Регистриран: съб апр 21, 2018 10:56 pm

Мнение от thorn » пон ное 11, 2019 2:11 pm

По страшни и от Първата и Втората световна война, от епидемията от испански грип и от геноцидните изпълнения в Кампучия и Руанда?

Райнхард
Регистриран: нед май 20, 2018 10:31 pm

Мнение от Райнхард » пон ное 11, 2019 2:24 pm

* Геополитическа трагедия

Отговори