Как виждам този форум?

Потребителски аватар
thorn
Регистриран: съб апр 21, 2018 10:56 pm

Re: Как виждам този форум?

Мнение от thorn » пон май 28, 2018 2:07 pm

T-72 написа:
пон май 28, 2018 12:11 pm
Аз мисля че като цяло модераторите тук сме компромисни и диалогични личности.Всеки има опит в модерирането.Трябва да се учим от грешките и тук да не стане поредният ринг за битки м/у фили и фоби или еднополюсен модел!
Не беше това целта на нито един от двата форума за които намеквам.

Стига си намеквал. Нито сме телевизия, че да замазваме емблемите на колите, недай си боже да не се окаже, че показваме реклама, нито има от какво да се срамуваме. Става дума за Феникс и Криле!

T-72
Регистриран: пет май 04, 2018 7:50 am

Мнение от T-72 » пон май 28, 2018 3:18 pm

thorn написа:
пон май 28, 2018 2:07 pm
T-72 написа:
пон май 28, 2018 12:11 pm
Аз мисля че като цяло модераторите тук сме компромисни и диалогични личности.Всеки има опит в модерирането.Трябва да се учим от грешките и тук да не стане поредният ринг за битки м/у фили и фоби или еднополюсен модел!
Не беше това целта на нито един от двата форума за които намеквам.

Стига си намеквал. Нито сме телевизия, че да замазваме емблемите на колите, недай си боже да не се окаже, че показваме реклама, нито има от какво да се срамуваме. Става дума за Феникс и Криле!
Нашата цел не е да се караме с някой или конфронтираме.Аз лично имам много добри спомени и от двата Форума.В Крилето съм бил 13-14 години( няколко от които админ), във феникса съм от началото му( и там бях модератор).Разминали са ни пътищата със собствениците и това е било причина да се разделим с тях.Но нямам намерение да се конфронтирам с бившите колеги.Колкото мога съм давал за тези форуми.Те имат едни виждания , аз други...Всеки по пътя си.Каквото съм имал за казване съм го казвал когато трябва ... И за това не съм Мод и админ и в двата форума.

Потребителски аватар
Восток
Регистриран: нед май 20, 2018 9:22 pm

Мнение от Восток » ср май 30, 2018 7:06 pm

Относно украинската тема. Донякъде разбирам решението и съм съгласен с твърдението, че генерира напрежение. Но от друга страна, положението там тепърва ще се движи. След по- малко от година има президентски избори, предстоят кампании. Порошенко е слаб, при честни избори няма да спечели, националистите изглеждат популярни, но са разделени, дали ще се обединят не се знае. Опозицията на Бойко, макар и плаха и малко "недоопозиция" също има шансове, особено, ако се престраши и започне да действа по- агресивно спрямо грешките на Порошенко. Има много, за което да се пише. Не само в исторически план, но и в настоящо време.
''Я схожу с ума, когда думаю о перспективах России, мы станем самым великим народом, самым великим государством, всё в мире будет делаться с нашего разрешения.''
(Николай II)

Потребителски аватар
Восток

Мнение от Восток » пет юни 08, 2018 10:42 pm

Да пуснем ли една тема за световното или няма футболни фенове? :mrgreen:
''Я схожу с ума, когда думаю о перспективах России, мы станем самым великим народом, самым великим государством, всё в мире будет делаться с нашего разрешения.''
(Николай II)

Потребителски аватар
thorn
Регистриран: съб апр 21, 2018 10:56 pm

Мнение от thorn » пет юни 08, 2018 11:45 pm

неееееее!

Потребителски аватар
Восток

Мнение от Восток » съб юни 09, 2018 1:03 am

И аз така си помислих. :lol: :lol:
(Николай II)

T-72
Регистриран: пет май 04, 2018 7:50 am

Мнение от T-72 » съб юни 09, 2018 11:16 am

Восток написа:
пет юни 08, 2018 10:42 pm
Да пуснем ли една тема за световното или няма футболни фенове? :mrgreen:
Мисля че в общите теми ще намери място.

Отговори