Текущи новини

Потребителски аватар
Восток
Регистриран: нед май 20, 2018 9:22 pm

Re: Текущи новини

Мнение от Восток » пет дек 07, 2018 7:14 pm

Отвратителен ъпдейт направиха на РИА новости, ще спра да ги чета сигурно, как можаха да съсипят сайта така................
«Наш орел, наследие Византии, — орел двуглавый. Конечно, сильны и могущественны и одноглавые орлы, но, отсекая нашему русскому орлу одну голову, обращенную на Восток, вы не превратите его в одноглавого орла, вы заставите его только истечь кровью…».

Ivanov
Регистриран: нед май 13, 2018 5:10 pm

Мнение от Ivanov » пет дек 07, 2018 9:24 pm

antygon написа:
пет дек 07, 2018 5:08 pm
Eguo написа:
пет дек 07, 2018 10:46 am

ПП. Прилагането на двойни стандарти за това, кога те бият демократично и кога - тоталитарно , ми-прилича на нагледен курс по садо -мазохизъм. :mrgreen:
Не вярвам чак сега да го разбираш ?! Даже се гордеят с това ;)

antygon
Регистриран: съб май 19, 2018 6:07 pm

Мнение от antygon » нед дек 09, 2018 5:26 am

Малко тролинг :D
Сравнявам :

Изображение

admin
Site Admin
Регистриран: съб апр 21, 2018 12:30 pm

Мнение от admin » нед дек 09, 2018 12:44 pm

Абе дъщеря ми живее в Париж и ми обясни, че медиите доста преучеличават. Като цяло на французите стачките са им национален спорт. Вероятно има оставени някъде да се навикат и налудуват някаква група, а в останалата част на града е спокойно.

antygon

Мнение от antygon » нед дек 09, 2018 3:20 pm

:D Убеден съм че е така. Преди доста години ми се случи да видя протест по френски - протест на едно място, помпозен, пищен, надъхани протестиращи (работници в едно предприятие около Париж) плакати, свирки, затворили централния вход, но разчистили място за влизане в съседство :D Както и да е.
Още малко от настроението на протестиращите. Пряка връзка за руската намеса :D :D

ето и ДНР :D
Изображение

Потребителски аватар
jacksparrow
Регистриран: вт май 08, 2018 12:24 am

Мнение от jacksparrow » нед дек 09, 2018 7:13 pm

Жилетките ще срутят макронизма и глобализма. Имаше видео как полицаите арестуват цяло училище с жилетчици... Протестите не са за цените на горивата както лъжливите медии се опитват да го изкарат, а за социална несправедливост, оня махна данъка за богатите, а слага и увеличава данъците на бедните французи.

Медиите не само не преувеличават, напротив опитват се да подценят протеста, да не го отразяват и да изкарат протестирращите маргинали и хулигани, палещи и чупещи.

Потребителски аватар
Восток
Регистриран: нед май 20, 2018 9:22 pm

Мнение от Восток » нед дек 09, 2018 7:19 pm

admin написа:
нед дек 09, 2018 12:44 pm
Абе дъщеря ми живее в Париж и ми обясни, че медиите доста преучеличават. Като цяло на французите стачките са им национален спорт. Вероятно има оставени някъде да се навикат и налудуват някаква група, а в останалата част на града е спокойно.
За медиите не съм сигурен, не следя протестите изобщо, защото както и ти казваш, това там е изключително нормално нещо. Страшно социално настроена страна са доколкото знам, те и затова имат такива данъци, няма откъде иначе да се финансират тия социални програми...
«Наш орел, наследие Византии, — орел двуглавый. Конечно, сильны и могущественны и одноглавые орлы, но, отсекая нашему русскому орлу одну голову, обращенную на Восток, вы не превратите его в одноглавого орла, вы заставите его только истечь кровью…».

antygon

Мнение от antygon » нед дек 09, 2018 7:28 pm

С поста по-горе мислех че троля :lol: , ама то франсетата май наистина си мислят, че Русия има намеса в протестите във Франция :lol:
Париж заявил о расследовании причастности Москвы к протестам во Франции
https://vz.ru/news/2018/12/9/954524.html

Хайде малко помощ за френските полицаи :
Изображение

ГРУ снабдява със жълти жилетки (доставчик ПиБ ООО- представляващ Петров, прокурист Боширов:
:lol:
Изображение

ПП. Разбира се, цялата тая идиотия за намеса на Русия идвала от най-големия фейкомет - СБУ - :mrgreen: по инфо на https://www.rbc.ru/politics/09/12/2018/ ... 46459963ef

Потребителски аватар
bukvite
Регистриран: съб апр 21, 2018 7:35 pm

Мнение от bukvite » нед дек 09, 2018 7:53 pm

Восток написа:
нед дек 09, 2018 7:19 pm
admin написа:
нед дек 09, 2018 12:44 pm
За медиите не съм сигурен, не следя протестите изобщо, защото както и ти казваш, това там е изключително нормално нещо. Страшно социално настроена страна са доколкото знам, те и затова имат такива данъци, няма откъде иначе да се финансират тия социални програми...
ами... те са построили комунизма. Дъщерята има 45 дневна платена отпуска, без да броя другите екстри и не плаща ток и газ, защото работи във френския Газпром (Engie).
Като почва да ми изброява екстрите, които има (а един ден от седмицата задължително работят в тях, че няма място по офисите), аз седя с отворена уста и си мисля - ние това и при комунизма не сме го мечтали!

Райнхард
Регистриран: нед май 20, 2018 10:31 pm

Мнение от Райнхард » нед дек 09, 2018 8:06 pm

jacksparrow написа:
нед дек 09, 2018 7:13 pm

Медиите не само не преувеличават, напротив опитват се да подценят протеста, да не го отразяват и да изкарат протестирращите маргинали и хулигани, палещи и чупещи.
+1

Отговори